środa, 7 marca 2012

Paris - day 1

 Zdjęcia z pierwszego wieczoru w Paryżu. Dojechaliśmy dosyć późno, więc czas został jedynie na zjedzenie szybkiej kolacji, wypiciu najdroższego piwa w moim życiu (8 euro! obiecałam sobie, że już nigdy nic nie zamówię nie patrząc na cenę) i pojechanie zobaczyć Wieżę Eiffla. Muszę przyznać, że robi ogromne wrażenie, zwłaszcza w tak piękny sposób spowita mgłą. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać przed zrobieniem 200 zdjęć tego wieczoru. Tu są moje ulubione (zwłaszcza pierwsze):

Photos from the first evening in Paris. We arrived a bit late, so there was only a time to eat a quick dinner, drink the most expensive beer in my entire life (8 euro! I promised myself that this was the last time I`ve ever order something without looking at a price first), and going to see the Eiffel Tower. It really makes a huge impression, especially when its enveloped in fog in such a beautiful way. Of course I couldn`t resist to take 200 photos during this evening. Here are my favourites (especially the 1st one):
 
13 komentarzy:

 1. Ta wieża robi niesamowite wrażenie ale... Razem z mostem. Właśnie ten most i wieża nad tą nocną rzeką oddodają moim zdaniem jakąś nieziemską aure tej na zdjęciu zespolonej całości.

  OdpowiedzUsuń
 2. oj, nawet nie wiesz jak bardzo Tobie zazdroszczę ! Widok jest rzeczywiście nieziemski, pięknie oświetlony.. och..^^

  Cudowne zdjęcia, a można poznać dokładniejszą nazwą aparatu, bo widzę, że 'porządny'..:))

  OdpowiedzUsuń
 3. o rany! zazdroszczę Paryża! a co do zabójczych cen to ja byłam w Cannes i mogę stwierdzić, że tam podobnie :/ niestety Francja ma chyba to do siebie, że trochę szaleją cenowo :/

  OdpowiedzUsuń
 4. drugie zdjęcie jest fantastyczne:)

  OdpowiedzUsuń
 5. też bym tak chciała! Zdjęcia niesamowite, klimatyczne. Zazdroszczę!
  Zapraszam na naszego bloga o modzie, będzie nam milo jak zajrzysz ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. sweitne ujecia ;)
  aleksandra-fortuna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazdroszczę. Paryż jest nieprzyzwoicie cudowny (szczególnie w nocy)!

  OdpowiedzUsuń
 8. Drugie i ostatnie zdjecie są absolutnie, neisamowite, cudowne, fantastyczne i pieknie!!! <3 Zazdroszcze Paryża! Ale z tym piwem to masakra, 32 zł za piwo? :D hehhe

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepiękne zdjęcia! Widziałam wieżę Eiffle'a wieczorem, niestety tylko z Sekwany, więc nie był to taki świetny widok... zwłaszcza z cyfrówką, która wówczas mi towarzyszyła. Zazdroszczę. :)

  OdpowiedzUsuń