czwartek, 20 października 2011

Schaffa Shoes

Pamiętacie jeszcze to zdjęcie? Stylizacja przeszła 1szy etap w konkursie organizowanym przez Schaffashoes i Made4hand, więc teraz wszystko zależy od was:) Byłabym ogromnie wdzięczna za wasze głosy, może w końcu udałoby mi się coś wygrać;) Dla was też przewidziane są nagrody!


Żeby zagłosować musicie polubić schaffashoes  http://www.facebook.com/schaffashoes  i made4hand http://www.facebook.com/MADE4HAND  na facebooku, a następnie wejść w aplikację 'Pokaż Swoją Schaffę', która znajduje się po lewej stronie na każdej z wyżej wymienionych facebookowych stron. Po wejściu w aplikację, pojawi się okładka Voque z napisem 'WEJDŹ' w dolnym, prawym rogu okładki (pojawienie sie napisu może zająć parę sekund). Po kliknięciu na 'WEJDŹ', będziecie mogli oddać + na stylizację, która podoba wam się najbardziej i - na stylizację, która podoba wam się najmniej. Pamiętajcie o naciśnięciu 'Akceptuj' po przydzieleniu punktów.

Głosowanie jest nieco skomplikowane, ale sądzę że warto! Głosować można co 12 godzin, a dla 10 najaktywniejszych głosujących szykują się świetne nagrody! Nagrody dla głosujących to między innymi: perfumy Moschino, vouchery na zakupy w SchaffaShoes i Made4Hand o wartości 200zł i 50 zł i parę innych!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz