sobota, 19 listopada 2011

Versace for H&M

Czy jestem jedyną osobą która nie jest zachwycona nową kolekcją Versace dla H&M? Projekty są kiczowate, dodatki (np. złote guziki) tandetne, wykonanie też pozostawia wiele do życzenia. Różnego rodzaju świecidełka i hawajskie (?!) wzory w ogóle do mnie nie przemawiają. Na pewno nie w takim wydaniu. Co wy myślicie o tej kolekcji?

Am I the only person who doesn`t like the new Versace for H&M collection? The designs are trashy, decorations (gold buttons for example) looks shoddy and cheap, workmanship also leaves much to be desired. Various kinds of frippery and Hawaiian (?!) patterns don't appeal to me at all. At least, not in this way. What do you think about this collection?


6 komentarzy:

 1. cieszę się, że nie jestem sama :)) kolekcja wgl mi się nie podoba...

  OdpowiedzUsuń
 2. generalnie kolekcja mi się nie podoba, szczególnie, że te ubrania są za taką cenę, a są to stroje praktycznie na jedną okazję (o ile w ogóle!) . nie przekonuje mnie tam nic, z wyjątkiem jednej (!) czerwonej sukienki z zarzuconym na plecy materiałem :)

  pozdrawiam, truffle! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem tak- nigdy nie byłam zwolenniczką tych kolaboracji znany projektant+ sieciówka, bo w efekcie dostawaliśmy zawsze ubranie, które zawierało w swoje główne cechy owego projektanta, ale w wersji uboższej, po kosztach, przy czym cena nie odpowiadała w żadnym razie jakości ubrań. Płacimy za metkę. Tak jest i tym razem, wiadomo, czego można się spodziewać po Versace, właśnie to teraz wisi w sklepach H&M, co z tego, że materiał jest sztuczny, guziki tandetne, 'złoto' okaże się tombakiem? Jest metka Versace? Jest. Za chwilę jakaś Herbuś czy Cichopek będzie się w tym lansować na salonach. Smutne.

  OdpowiedzUsuń
 4. ehh ja również nie jestem zachwycona tą kolekcją, jedyne co bym kupiła to jedna z tych skórzanych kurtek..ale nie za 1000zł :>

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolekcja jest straszna osobiście nic do mnie z niej nie przemawia. Ale są osoby, które polecą na metkę i nie będą patrzeć, ze to kicz i tandeta.

  OdpowiedzUsuń